Dora | Doranın Çuf Çuf Treni İzle

Doranın Çuf Çuf Treni

Dora

% 100

Dora | Doranın Çuf Çuf Treni

Dora ve maymun Boots tren istasyonuna gelirler. Çeşit çeşit trenin düdüklerini çaldırmak çok eğlencelidir. Ancak zavallı küçük mavi trenin düdüğü yoktur. Bir tren yarışında kazanana hediye olarak harika bir düdük verileceğini duyarlar ve yarışmaya girmeye karar verirler. Yarışmaya katılabilmek için büyük sarı istasyona gitmek gerekmektedir ve ne yazıkki küçükmavi tren yolu bilmemektedir. Doranın çantasından çıkardığı harita onlarayardımcı olur. Aşmaları gereken birtakım engeller vardır. Bu yolculukta sizler de onlara yardımcı olabilirsiniz. 

Dora izlerken çocuğunuz da kendini hikayenin içerisinde hissedecektir. Eğitici ve öğretici olan bu eğlenceli çizgi film çocuklarınıza sorular sorup onları yönlendirerek çocuğunuzun problem çözmebecerilerinin gelişiminde onlara yardımcı oluyor. 

TÜM DORA ÇİZGİ FİLMLERİ

Dora izle
Tek Boynuzlu At
Dora
Dora izle
Alfabe
Dora
Dora izle
Dora ve Boots Okuda
Dora
Dora izle
Arakçı Tilkinin Yardımı
Dora
Dora izle
Doranın Çuf Çuf Treni
Dora
Dora izle
Bootsun Kayıp dinazoru
Dora
Dora izle
Annesini Özleyen Kral
Dora

SUPER ÇİZGİ FİLM

Süper Çizgi Film sitesi, çizgi film seven her yaştan izleyici için hazırlanmaktadır. Özellikle okul öncesi ve okul çağındaki çocukları ilgilendiren çizgi filmler izle eğlen ve izle öğren mantığında değerlendirilerek seçilmektedir. Bir derleme niteliğinde olan sitemizi hazırlarken özellikle çocuklar için zararlı olabilecek unsurlar göz önüne alınmakta ve uygunsuz görünen içerik paylaşılmamaktadır. Bu anlamda bilgisayar kullanımında yetkin olmayan çocuklar bile sitemizi rahatlıkla kullanabilirler.

SüperÇizgiFilm.com sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle keyifli seyirler dileriz...
Süper Çizgi Film İzle   |   Süper Çocuk Şarkıları İzle